google-site-verification=CRHCKtEAiZghR8LDWr-NIWO3zfr8ZgQwFG8zs8EaYis

Oranje RSS

Dagelijks alle Oranje berichten voor jou verzameld! Mis niets meer van het Nederlands Elftal op weg naar het EK 2012!

Feyenoord-talent heeft Eredivisie-clubs voor het uitkiezen

Cambuur hoopt dit seizoen Crysencio Summerville te huren van Feyenoord maar ze hebben wel de nodige concurrentie gekregen.

De Leeuwarder Courant meldt dat de 17-jarige jeugdinternational ook naar de Eredivisie kan. Naar verluidt zijn ADO Den Haag en RKC Waalwijk tevens geïnteresseerd in Summerville, waardoor de deal tussen Cambuur en Feyenoord zeker nog niet rond is. “De bal ligt nu bij Feyenoord. Wat ons betreft staat het sein op groen, Summerville is zeer welkom”, aldus de technisch manager van de Keuken Kampioen Divisie-club tegen de lokale krant.

Summerville hoeft komend seizoen waarschijnlijk niet te rekenen op veel speelminuten in de hoofdmacht van Feyenoord. De club staat daarom open voor een verhuur. Afgelopen seizoen vond hij onderdak bij FC Dordrecht.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *