google-site-verification=CRHCKtEAiZghR8LDWr-NIWO3zfr8ZgQwFG8zs8EaYis

Oranje RSS

Dagelijks alle Oranje berichten voor jou verzameld! Mis niets meer van het Nederlands Elftal op weg naar het EK 2012!

Sjaak Troost: ‘Schandelijk dat ze het in de media hebben moeten lezen’

Sjaak Troost de technisch directeur van Feyenoord is niet blij met de gang van zaken bij zijn club. De assistenten Jean-Paul van Gastel, Denny Landzaat en Roy Makaay moesten namelijk via de media horen dat ze weg moeten bij de club.

“Dat ze dat in de media hebben moeten lezen, vind ik schandelijk. Als club heb je dat niet altijd in de hand”, aldus Troost. “Laat ik het zo zeggen: er zijn hier nog wel wat lekken te dichten.”

Troost ging ook nogmaals in op de benoeming van Dick Advocaat als nieuwe trainer. “Dick was de enige kandidaat, we zijn blij dat hij het wilde doen”, zo gaf hij aan.

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *