Oranje RSS

Dagelijks alle Oranje berichten voor jou verzameld! Mis niets meer van het Nederlands Elftal op weg naar het EK 2012!

‘PSV wil in Schotland shoppen voor nieuwe 21-jarige spits’

PSV EindhovenPSV heeft interesse in de 21-jarige spits Youssef Chermiti. Hij is een speler die momenteel zijn doelpunten maakt in het shirt van Rangers FC. Afgelopen zomer stond hij nog in de belangstelling van Feyenoord.

Met dit nieuws pakt clubwatcher Rik Elfrink vandaag uit. De journalist geeft echter ook aan dat de situatie nu niet ‘heet’ lijkt te zijn. Chermiti heeft op Ibrox nog een contract tot medio 2029, waardoor hij tevens een flinke transfersom moet opleveren. Elfrink schrijft over “In ieder geval een dubbelcijferig aantal miljoenen”.

“PSV zoekt deze zomer naarstig naar een nieuwe spits”

Eerder was al bekend dat PSV ook interesse zou hebben in Álvaro Rodriguez (Elche) en Mika Biereth (AS Monaco). De Eindhovenaren lijken dus nog altijd serieus rekening te houden met een zomers vertrek van Ricardo Pepi. De Amerikaan leek onlangs nog hard op weg naar het Engelse Fulham, maar die deal klapte op het allerlaatste moment.

The post ‘PSV wil in Schotland shoppen voor nieuwe 21-jarige spits’ appeared first on PSVReport.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *